Bernhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Vy över Strandvägen med Djurgårdsbron, Stockholm
signerad och daterad Oscarsson 1935, olja på duk, ca 46x55 cm

660817

2019-07-08