Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVSKÅP, ´´Selfile System´´, 1950/60-tal, Oslo, teak- och björkfaner, utfällbart skrivskåp med skrivbord, hyllor, låda och lampa, höjd ca 114, 81x53 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador
660838
2019-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här