Skrivskåp

Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp
Skrivskåp

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, ´´Selfile System´´, 1950/60-tal, Oslo, teak- och björkfaner, utfällbart skrivskåp med skrivbord, hyllor, låda och lampa, höjd ca 114, 81x53 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

660838

2019-07-08