Taipo Kinnunen oljemålning

Taipo Kinnunen oljemålning
Taipo Kinnunen oljemålning
Taipo Kinnunen oljemålning
Taipo Kinnunen oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

TAIPO KINNUNEN (fördd 1934): Komposition, signerad och daterad Taipo Kinnunen -65, olja på pannå, ca 98x69 cm

660850

2019-07-08