Tillbaka till katalog

International Watch Co armbandsur i 18 k

International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k
International Watch Co armbandsur i 18 k

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

Beskrivning

IWC, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 197363, 2791, cal 412, integrerad originallänk, bredd 21, längd ca 175 mm, vikt ca 68,5 g

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

660890

Datum:

2019-07-09