Paul Hoff skål

Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål
Paul Hoff skål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL HOFF (född 1945), skål, Gustavsberg, signerad och daterad 1987 samt unikat 151, höjd ca 9, längd ca 33 cm

660905

2019-07-09