Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL HOFF (född 1945), skål, Gustavsberg, signerad och daterad 1987 samt unikat 151, höjd ca 9, längd ca 33 cm
660905
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här