Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): Skulptur, signerad, daterad och numrerad Carl Magnus -89 2/4, grönpatinerad brons, ca 40x62 cm
Fläck
660917
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här