Carl Magnus

Carl Magnus
Carl Magnus
Carl Magnus
Carl Magnus
Carl Magnus
Carl Magnus
Carl Magnus
Carl Magnus

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): Skulptur, signerad, daterad och numrerad Carl Magnus -89 2/4, grönpatinerad brons, ca 40x62 cm

Fläck

660917

2019-07-09