Anders Zorn Sommar

Anders Zorn Sommar
Anders Zorn Sommar
Anders Zorn Sommar
Anders Zorn Sommar
Anders Zorn Sommar
Anders Zorn Sommar
Anders Zorn Sommar
Anders Zorn Sommar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, ca 17,7x12 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

660930

2019-07-17