Knivar
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KNIVAR, 5 st, 18/1900-tal, bestående av 1 A.J. Westersson, Eskilstuna. 1800-talets slut, mönsterskuret skaft, 1 J martiini, 1900-talets slut, Finland, skaft i björk, 2 Erik Frost, Mora, laminerat stål, samt 1 omärkt kniv, längd ca 17-25 cm
Bruksslitage
660934
2019-07-15