Piedestal Karl Johanstil

Piedestal Karl Johanstil
Piedestal Karl Johanstil
Piedestal Karl Johanstil
Piedestal Karl Johanstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, björk, 1800-talets slut, Karl Johanstil, betsad, på klotfötter, höjd ca 102 cm

Slitage

660937

2019-07-12