Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAT- och BORDSSKEDAR, 13 st, silver, spetsig modell med graverad dekor, 1900-talets början, olika danska mästarstämplar, längd 19-22 cm, vikt 635 g
Monogram, visst slitage och bucklor
660942
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här