Matskedar och bordsskedar silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAT- och BORDSSKEDAR, 13 st, silver, spetsig modell med graverad dekor, 1900-talets början, olika danska mästarstämplar, längd 19-22 cm, vikt 635 g

Monogram, visst slitage och bucklor

660942

2019-08-04