Barskåp
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets slut, fällklaff, invändigt inredd med speglar, belysning samt glashyllor, höjd 78, 92x28 cm, nykel finns
Glashyllor med mindre nagg vid kanter, ej funktionstestad belysning, bruksslitage
660944
2019-07-09