Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets slut, fällklaff, invändigt inredd med speglar, belysning samt glashyllor, höjd 78, 92x28 cm, nykel finns

Glashyllor med mindre nagg vid kanter, ej funktionstestad belysning, bruksslitage

660944

2019-07-09