Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PORZELLAN MANUFAKTUR PLAUE, Thüringen Tyskland, Kandelaber, porslin, 1900-talets mitt, höjd ca 54 cm, diam ca 30 cm
Bruksslitage, stearin samt mindre naggar på blommor
660949
2019-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här