Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL WILHELM NORDGREN (1828-1888): Fjordlandskap, signerad A. Nordgren, olja på duk, ca 45x60 cm
Dukskada, ytfläckar
660953
2019-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här