Mikael Björnstjerna Boda Nova bestick Oval
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MIKAEL BJÖRNSTJERNA, f. 1935, bestick, 35 dlr, modell "Oval Steel", Boda Nova, 1970/80-tal, i rostfritt stål samt vit plast, bestående av, 12 st matgafflar, 12 st matskedar, 11 st knivar, längd ca 18,5-21 cm
Bruksslitage
660954
2019-07-16