Mikael Björnstjerna Boda Nova bestick Oval

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKAEL BJÖRNSTJERNA, f. 1935, bestick, 35 dlr, modell "Oval Steel", Boda Nova, 1970/80-tal, i rostfritt stål samt vit plast, bestående av, 12 st matgafflar, 12 st matskedar, 11 st knivar, längd ca 18,5-21 cm

Bruksslitage

660954

2019-07-16