Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 8 st., Louis XV, 1700-tal, betsad, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm, medföljer 8 st lösa sittsar i rotting
Renoverad, lagningar, rotting med skador
660956
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här