Stolar Louis XV

Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV
Stolar Louis XV

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 8 st., Louis XV, 1700-tal, betsad, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm, medföljer 8 st lösa sittsar i rotting

Renoverad, lagningar, rotting med skador

660956

2019-07-10