Mat- och bordsgafflar samt skaldjursbestick silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MATGAFFLAR, BORDSGAFFLAR, 4+6 olika modeller, MATSKEDAR, 3 st, SKALDJURSBESTICK, 3 st, silver, olika mästarstämplar, längd 18-21,5 cm, vikt 730 g
Kuntoraportti
Delvis monogram och slitage
660959
Päivämäärä:
2019-08-04