Mat- och bordsgafflar samt skaldjursbestick silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MATGAFFLAR, BORDSGAFFLAR, 4+6 olika modeller, MATSKEDAR, 3 st, SKALDJURSBESTICK, 3 st, silver, olika mästarstämplar, längd 18-21,5 cm, vikt 730 g

Kuntoraportti

Delvis monogram och slitage

660959

Päivämäärä:

2019-08-04