Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
BYRÅER, 1 par, England, 1900-talets mitt, 7 lådor, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 125, 56x42 cm
Slitage, repor
660960
2019-07-10