Byråer

Byråer
Byråer
Byråer
Byråer
Byråer
Byråer
Byråer
Byråer
Byråer
Byråer

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

BYRÅER, 1 par, England, 1900-talets mitt, 7 lådor, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 125, 56x42 cm

Slitage, repor

660960

2019-07-10