Gunnar Persson oljemålning

Gunnar Persson oljemålning
Gunnar Persson oljemålning
Gunnar Persson oljemålning
Gunnar Persson oljemålning
Gunnar Persson oljemålning
Gunnar Persson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR PERSSON (1908-1975): Palmer, signerad och daterad Gunnar Persson -50, olja på pannå, ca 40x32 cm

Smärre färgbortfall

660961

2019-07-11