Charlotte Wahlström oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): kvällssol mot bokträd, signerad Charlotte Wahlström, olja på duk, 65x45 cm

660970

2019-07-09