Stormlyktor

Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor
Stormlyktor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STORMLYKTOR, 1 par, 1800-tal, Ryssland, fot i mässing, kupa i glas, dekor av blomster, totalhöjd ca 59 cm

Slitage, bucklor

660978

2019-07-10