Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOPPSLEV, sterlingsilver, stämplad London 1835, längd 34 cm, vikt 240 g
Med monogram B, kupa med bucklor
660986
2019-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här