Soppslev silver

Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver
Soppslev silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, sterlingsilver, stämplad London 1835, längd 34 cm, vikt 240 g

Med monogram B, kupa med bucklor

660986

2019-08-04