Esteban Fekete, litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ESTEBAN FEKETE, komposition, signerad samt numrerad Fekete, 10/28, färglitografi, mått ca 44x30 cm
Kuntoraportti
Kraftigt gulnat blad samt passepartout
660993
Päivämäärä:
2019-07-09