Esteban Fekete, litografi

Esteban Fekete, litografi
Esteban Fekete, litografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ESTEBAN FEKETE, komposition, signerad samt numrerad Fekete, 10/28, färglitografi, mått ca 44x30 cm

Kuntoraportti

Kraftigt gulnat blad samt passepartout

660993

Päivämäärä:

2019-07-09