Esteban fekete
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ESTEBAN FEKETE, komposition, signerad samt numrerad Fekete, 22/60, färglitografi, mått ca 47x30 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
660995
Päivämäärä:
2019-07-09