Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EMILE GALLÉ, fällbord, Frankrike, omkring 1900, intarsiadekor av kvinna med spinnrock, , fanerad i ett flertal träslag, signerad Emille Gallé Nancy, höjd 76, 71x51 cm
661018
2019-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här