Schackbord
Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
SCHACKBORD, 1900-talets första hälft, övre delen som låda med shackpjäser i svarvat trä, shackbrädet täckt med glasskiva, mahogny
Nyckelbrickan samt inatsen lösa, bruks och åldersrelaterat slitage
661031
2019-07-10