Marieberg cremekoppar med lock

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CREMEKOPPAR MED LOCK, 6 st., snarlika, mjukt porslin, Marieberg, 1700-talets andra hälft, polykrom dekor, höjd med lock 8,5 cm

Ett lock lagat, mindre nagg, slitage

661042

2019-07-25