Berlock med plats för fotografi 18K
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERLOCK, 18 k guld, med plats för fotografi, otydliga svenska stämplar, oval form, dekor med pärla i strålformad krans, rörlig ögla, höjd ca 27 mm inkl ögla, vikt ca 3,2 g
Bakre lock med små bucklor. Ena halvan saknar ring att fästa bild med.
661072
2019-07-22