Berlock med plats för fotografi 18K

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERLOCK, 18 k guld, med plats för fotografi, otydliga svenska stämplar, oval form, dekor med pärla i strålformad krans, rörlig ögla, höjd ca 27 mm inkl ögla, vikt ca 3,2 g

Bakre lock med små bucklor. Ena halvan saknar ring att fästa bild med.

661072

2019-07-22