Sverin Nilson
Valmis
2019-07-09
661093
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Första skoldagen, signerad Severin Nilson, olja på pannå, ca 27,5x20 cm