Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vadstället", etsning, 1912, signerad Zorn, 19,6x14,6 cm

Gulnad

661115

2019-07-09