Edvin Ollers

Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers
Edvin Ollers

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

EDVIN OLLERS (1888-1959): skål på fot, tenn, graverad dekor med namn, signerad och daterad E Ollers 1924, höjd 25 cm

Zustandsbeschreibung

661130

2019-07-09