Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
EDVIN OLLERS (1888-1959): skål på fot, tenn, graverad dekor med namn, signerad och daterad E Ollers 1924, höjd 25 cm
Zustandsbeschreibung
661130
2019-07-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner