Stolar Frank
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOSEF FRANK, stolar, 4 st, Svenskt Tenn, modell 2025, vitlackerade, stoppad sits, zebrarandig klädsel, ryggpinnar av bambu, sitthöjd ca 46 cm
Smärre ytskador och märken, klädsel med smärre slitage
661131
2019-07-09