Stolar Frank

Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank
Stolar Frank

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOSEF FRANK, stolar, 4 st, Svenskt Tenn, modell 2025, vitlackerade, stoppad sits, zebrarandig klädsel, ryggpinnar av bambu, sitthöjd ca 46 cm

Smärre ytskador och märken, klädsel med smärre slitage

661131

2019-07-09