Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94): Flicka i vit blus, monogramsignerad BH, olja på pannå, bildmått ca 55x49 cm

661138

2019-07-09