Stolar nyrokoko
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1800-talets mitt, nyrokoko, mahogny och mahogny fanérade, ryggstöd med genombruten dekor, sits klädd i gult mönstrat tyg, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, märken, repor, kompletterade, renoverade, senare klädsel
661141
2019-07-17