Birger Ljungqvist akvarell

Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell
Birger Ljungqvist akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Mansfigur vid bord, signerad Birger Ljungqvist, akvarell, bildmått cas 30x22 cm

661144

2019-07-09