Smörask i porfyr 1800-tal

Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal
Smörask i porfyr 1800-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SMÖRASK, 1800-tal, blybergsporfyr, knopp i silver, höjd 11, diameter 14 cm

Smärre nagg

661150

2019-07-09