Christian Cavallin tusch

Christian Cavallin tusch
Christian Cavallin tusch
Christian Cavallin tusch
Christian Cavallin tusch

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN CAVALLIN (född 1958): "Tribut 1", signerad atergo Cristian Cavallin 2003, tusch på pannå, ca 45x45 cm

Proveniens, Galleri Bel Art

661153

2019-07-09