Elon Arenhill armband sterlingsilver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELON ARENHILL, armband, sterlingsilver, Malmö, 1966, halvstel modell, kopplade rektangulära länkar, polerad yta, öppen låsögla, signerad, bredd ca 12 mm, längd ca 21 cm, vikt ca 55,1 g

Bruksslitage.

661167

2019-07-14