Armband 14 k guld

Armband 14 k guld
Armband 14 k guld
Armband 14 k guld
Armband 14 k guld
Armband 14 k guld
Armband 14 k guld

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ARMBAND, 14 k guld, Bismarck med 5 olikformade berlocker, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, bredd ca 7 mm, längd ca 19,5 cm, vikt ca 20,9 g

Hjärtformad berlock med bucklor. Saknar stämpel kattfot. Håller 14K syra.

661170

2019-07-14