Gräddkanna mm i silver 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL på fot, GRÄDDKANNA, TESIL, DOSA (Plöhm 1806), 1800-tal, skålens höjd 15 cm, vikt 540 g

Dosa med gravyr, mindre bucklor

661187

2019-07-09