Hans Olsen stol

Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol
Hans Olsen stol

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS OLSEN, stol, 1900-talets andra hälft, formgivningsår sannolikt 1955, N.A. Jørgensen & Bramin Møbelfabrik, Danmark, teak fanérat, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken, repor

661189

2019-07-09