Bordsurtout 1800-tal
2019-07-09
661190
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSSURTOUT, 1800-tal, mässing samt pläter, karaffer med slipad dekor, höjd 26 cm
Delar saknas, slitage